S O C I A L C R A F T

Načítání...

O nás

Kdo stojí za Socialcraft.cz?

Jsem Ráďa Samek. Spojuji profesionály z různých oborů, aby sedli vašim potřebám. Pokaždé hledám individuální řešení přímo pro vás a váš brand.

Jsem Ráďa Samek. Od školy mě to táhlo k marketingu a cizím jazykům. Při práci v Anglii, USA, Irsku, Itálii a dalších zemích jsem už marketingu nenávratně propadl. Moje první větší pozice po návratu do Čech byl vedoucí Social Media týmu. A pak to jelo jako na drátkách, první sociální sítě pro větší firmy, spolupráce s PRIMA COOL a dalšími velkými hráči. Po čase jsem se rozhodl pro sólovou dráhu.
Rád zkouším novinky a provokuju. Vždycky lze najít nový způsob, jak uchopit něco, co už někdo stokrát řekl. Okoukaná informace nezasáhne, já ale mířím na komoru.
Chci tvořit zázemí solidních služeb, na které se můžete spolehnout. Dát vám prostor pro řízení byznysu, zatímco o propagaci bude profesionálně postaráno. Záleží mi na transparentní komunikaci a lidském přístupu.
Spojuji profesionály z rozmanitých oborů, aby sedli přesně vašim potřebám. Pokaždé hledám individuální řešení přímo pro vás a váš brand.